Славское Максим
Відпочинок у Славську Главная страница сайта Славско-Максим Контакты


Ресторан "Максим"


Жилье


Украинские Карпаты - волшебный край в центре Европы

номера        
цены, способы оплаты        
Дом Даниловых        
Усадьба п. Марии         


Другие услуги


Фотоальбом

зима в Карпатах        
весна в Карпатах        
лето в Карпатах        
осень в Карпатах        
пленэр в Славском        


Галерея живописи


Пленэр

осень 2007        
весна 2008        
осень 2008        


Славское!

расписание         
движения поездов
        


Контакты


выставка ОдессаГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФОНД ПІДТРИМКИ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ „МАКСИМ” представляє художній проект, який освітлює результати проведення трьох міжнародних художніх пленерів у Славську. Урочисте відкриття виставки картин „Гори надихають” відбудеться 26 березня о 15-00 в Одеському музеї західного та східного мистецтва, за адресою вул. Пушкінська, 9.

выставка Одесса Експозиція виставки освітлює твори учасників міжнародних художніх пленерів в Славську, таких як: І. Анікіна, В. Бабак, В. Батраков, Й. Блецка, Г. Величко, І. Величко, О. Винник-Штеп, Д. Волков, С. Галай, І. Гапон, І. Гресик, М. Гречин, В. Гріневич, М. Демцю, А. Дереза, І. Дідик, В. Кабаченко, А. Ковач, В. Копчак, Ю. Копчак, І. Косабуко, О. Косар, В. Красьоха, О. Манюк, С. Міхновський, О. Ніколаєвський, О. Падовська, В. Патик, О. Патик, С. Панов, Н. Поліщук, О. Потапенко, Н. Пухінда, М. Рожнятовська, В. Стогнут, І. Филипів, Я. Ціко, О. Шабадей.

Курортне селище Славсько лежить у мальовничій долині в місці злиття двох річок – Опору та Славки, яке з усіх боків оточують неповторні за своєю красою гори Карпат. Бойківський колорит місцевого краю, цілюще повітря, усамітненість від міського галасу вабить кожного року туристів, а зараз і художників з різних куточків України та з-за кордону. Талант і майстерність спроможні схопити мить і перетворити її на вічність. Донести крізь час і простір історичну спадщину, розповідь сьогодення до небайдужого, зацікавленого майбутнім громадянина культурно розвиненої України.

выставка Одесса ГО ФПКС „Максим” ставить перед собою завдання – з року в рік збирати в Славську живописців, графіків з України та з інших країн, майстрів різного віку та різних стилістичних уподобань. Плідне спілкування, живе і пристрасне обговорення робіт, які буквально тільки що вишли з-під пензля, надають цим зібранням неабиякої популярності, закладаючи основи численних художніх концепцій.

выставка Одесса На сьогоднішній день ГО провела три міжнародних пленери живопису. Перший був проведений з 2 по 14 жовтня 2007 року за участі 29 учасників з України, Казахстану та США. Другий пленер проходив з 13 по 26 травня 2008 року, на якому були представлені 38 художників з України, Росії, Білорусії та США. Третій пленер відбувся з 4 по 18 жовтня 2008 року, який зібрав 40 митців з п’яти країн: України, Росії, Білорусії, Молдови, США. Ці заходи були проведенні за підтримки місцевих меценатів, які створювали художникам комфорті умови перебування та праці, а також широку культурно-екскурсійну програму , яка давала можливість більше пізнати даний регіон.

выставка Одесса Показовим результатом кожного пленеру є післяпленерна виставка та видавництво каталогу. На сьогодні видано три каталоги, які вільно розповсюджуються по країнах-учасницях художніх пленерів.

До 10 квітня одеський глядач матиме змогу побачити, ознайомитись та сприйняти західний регіон України на різнобарвних полотнах уяви та світобаченні художників п’яти країн світу. ГО ФПКС „МАКСИМ” сподівається глибше ознайомитись з культурними течіями Південною Пальміри, а також налагодити нові творчі контакти для подальшої співпраці в майбутньому.

За додатковою інформацією звертатися до прес-секретаря Фонду Дар’ї Гайдаш.
Тел: +38 099 722 60 97 E-mail: jewel-box@list.ru


           
    © Copyright 2008, slavsko-maxim.com